o nas

targi8

O nas

Zajmujemy  się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni komercyjnych typu salony kosmetyczne, przychodnie dentystyczne, restauracje, biura.

Dążymy do tego, by nasze projekty były idealnie dopasowane do potrzeb klientów i instytucji, aby  były ambitne, kreatywne, maksymalnie funkcjonalne i uwzględniające dany budżet. Wnętrze, w którym spędzamy dużo czasu wpływa na nasze samopoczucie i chęć do działania, dlatego zachęcamy do profesjonalnej jego aranżacji – pomożemy, doradzimy, zaprojektujemy!  

 

Staramy się by nasze  usługi świadczone były na najwyższym poziomie, pozwalały zaoszczędzić czas i energię naszym inwestorom i spełniały ich wymogi estetyczne. 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zapraszam do odwiedzenia podstrony oferta oraz kontaktuBiuro świadczy usługi na terenie województwa dolnośląskiego, jak również zdalnie w każdym miejscu na ziemi .

Preferujemy bezpośredni kontakt

Jako właścicielka pracowni osobiście prowadzę spotkania i korespondencję, a także kontroluję każdy etap projektu.

Znamy najnowsze trendy

Uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach, targach, szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Cały czas się uczymy, rozwijamy i wprowadzamy nowe technologie do projektowanych wnętrz.

Dotrzymujemy terminów

Wywiązujemy się z wcześniej ustalonych terminów, jak również możemy dostosować harmonogram naszych prac do postępów na budowie. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zawsze najpierw projekt a później jego realizacja.

klienci polecają nasze usługi

Możemy pochwalić się szeregiem zadowolonych klientów, mnóstwem nowych zleceń z poleceń, jak również stale powracającymi inwestorami.

pokazujemy próbki i Wzorniki

Dużą część materiałów, katalogów i wzorników mamy na miejscu w biurze. Staramy się na bieżąco pozyskiwać próbki potrzebnych materiałów, by zaoszczędzić wizyt w sklepach i kupowania w „ciemno”.

mamy dopasowaną ofertę

W zależności od potrzeb i kwoty, jaką chcesz wydać na projekt, możesz wybrać zakres współpracy idealny dla Ciebie. Od samodzielnych aranżacji po projekt kompleksowy z nadzorem autorskim.

Wizualizacja


Projekt


Wykonanie

Nasz zespół

Jesteśmy dwuosobowym zespołem,  który skupia uwagę na Kliencie, co przekłada się na indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i dopasowany projekt.

Joanna Kos-Majewska

Właściciel Biura La Forma, Architekt Wnętrz

Zajmuję się projektowaniem wnętrz od 10 lat, kiedy to założyłam pracownię La Forma. Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego we Wroclawiu, lecz marzenia o architekturze wnętrz skłoniły mnie do rozpoczęcia studiów Podyplomowych na Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach na tym właśnie kierunku , którą ukończyłam w 2010 r .
Prywatnie jestem żoną, mamą , mieszkanką Bielawy, położonej u podnóża gór Sowich. Lubię aktywnie spędzać czas , zatem każdy rodzaj sportu w kontakcie z natura daje mi chwile relaksu i wytchnienia . Pasjonują mnie podróże , szczególnie po Europie i krajach azjatyckich, które są ogromną inspiracją twórczą , jak również zapewniają dystans od codziennych spraw. Lubie harmonię i spokój , co staram się odzwierciedlać w swoich projektach tworząc swoim klientom przyjazne i estetyczne wnętrza.

Natalia Rogowska

Architekt Wnętrz

Jestem absolwentką Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury, gdzie w 2016r. ukończyłam studia II stopnia na kierunku architektura. Kilka lat studiów głównie przy obiektach kubaturowych zadecydowały o wybraniu drogi bardziej w kierunku projektowania wnętrz, które cechuje ogromna kreatywność i różnorodność. Zdobycie podstawowej wiedzy w tym zakresie pomogły mi szkolenia i kursy o danej tematyce, a następnie praktyka w biurze.
Prywatnie jestem mieszkanką pięknego, dolnośląskiego miasta Świdnica, ale pochodzę ze Świebodzina. Jestem duszą towarzystwa. Uwielbiam spotkania w gronie najbliższych i przyjaciół, które napawają mnie ogromną energią. Lubię, gdy dużo się dzieje! Dzięki bliskości urokliwych terenów, wolne chwile lubię spędzać na spacerach górskich, czy wycieczkach rowerowych. Fascynuje mnie odkrywanie nowych miejsc – począwszy od dalszych, zagranicznych wyjazdów, po te mniejsze, bardziej spontaniczne. Każde z nich niesamowicie inspiruje. Zarówno w życiu codziennym, jak i w projektowaniu cenię sobie ład i porządek. Lubię łączyć ze sobą elementy, które finalnie do siebie pasują. Ulubione wnętrza? Zdecydowanie te przytulne, ze stonowaną kolorystyką, bez przepychu, ale z dbałością o każdy detal, szczegół.