o nas

targi8

O nas

Zajmujemy  się kompleksowym projektowaniem wnętrz mieszkalnych, a także przestrzeni komercyjnych typu salony kosmetyczne, przychodnie dentystyczne, restauracje, biura.

Dążymy do tego, by nasze projekty były idealnie dopasowane do potrzeb klientów i instytucji, aby  były ambitne, kreatywne, maksymalnie funkcjonalne i uwzględniające dany budżet. Wnętrze, w którym spędzamy dużo czasu wpływa na nasze samopoczucie i chęć do działania, dlatego zachęcamy do profesjonalnej jego aranżacji – pomożemy, doradzimy, zaprojektujemy!  

 

Staramy się by nasze  usługi świadczone były na najwyższym poziomie, pozwalały zaoszczędzić czas i energię naszym inwestorom i spełniały ich wymogi estetyczne. 

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zapraszam do odwiedzenia podstrony oferta oraz kontaktuBiuro świadczy usługi na terenie województwa dolnośląskiego, jak również zdalnie w każdym miejscu na ziemi .

Preferujemy bezpośredni kontakt

Jako właścicielka pracowni osobiście prowadzę spotkania i korespondencję, a także kontroluję każdy etap projektu.

Znamy najnowsze trendy

Uczestniczymy w różnego rodzaju imprezach, targach, szkoleniach zarówno w Polsce, jak i za granicą. Cały czas się uczymy, rozwijamy i wprowadzamy nowe technologie do projektowanych wnętrz.

Dotrzymujemy terminów

Wywiązujemy się z wcześniej ustalonych terminów, jak również możemy dostosować harmonogram naszych prac do postępów na budowie. Jednak najlepszym rozwiązaniem jest zawsze najpierw projekt a później jego realizacja.

klienci polecają nasze usługi

Możemy pochwalić się szeregiem zadowolonych klientów, mnóstwem nowych zleceń z poleceń, jak również stale powracającymi inwestorami.

pokazujemy próbki i Wzorniki

Dużą część materiałów, katalogów i wzorników mamy na miejscu w biurze. Staramy się na bieżąco pozyskiwać próbki potrzebnych materiałów, by zaoszczędzić wizyt w sklepach i kupowania w „ciemno”.

mamy dopasowaną ofertę

W zależności od potrzeb i kwoty, jaką chcesz wydać na projekt, możesz wybrać zakres współpracy idealny dla Ciebie. Od samodzielnych aranżacji po projekt kompleksowy z nadzorem autorskim.

Nasz zespół

Jesteśmy dwuosobowym zespołem,  który skupia uwagę na Kliencie, co przekłada się na indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i dopasowany projekt.